Technik nedestruktivní kontroly v Plzni

Hlavní pracovní náplň

  • samostatné provádění nedestruktivní kontroly leteckých dílů
  • vyhodnocování výsledků dle zákaznických předpisů a oborových norem
  • zpracování zápisů o výsledcích kontroly

Požadujeme:

  • vyučení/SŠ v technickém oboru
  • zkušenost z obdobné pozice výhodou
  • manuální zručnost a dobrá fyzická kondice
  • základní obsluha PC
  • flexibilita a svědomitý přístup k práci
  • logické myšlení, ochota učit se

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • důkladné odborné zaškolení
  • získání potřebných certifikací
  • stabilní kolektiv
  • nepřetržitý provoz 12 hod směny
  • krátký/dlouhý týden

Výplata – Bonusy:

  • Výplata 120-130 Kč čistýma za hodinu
  • Bonusy do 4 000 Kč měsíčně
  • Možnost každý rok vraceni záloh na daně od 3 000 Kč do 8 000 Kč

Volejte nebo pište na email

Text Widget

Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.